Web Analytics

Tag: Gani Germia

Ish menaxheri i kundërpërgjigjet Ganisë: Ti din vetëm me ofendu t’kam majt në shtëpin tem vite si met pas vlla po…

Gani Gërmia mori vëmendje me një deklaratë që bëri në Instagramin e tij për ish menaxherin Naser Qeli. Ai tha...

Gani Gërmia shpërthen ndaj ish menaxherit të tij: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për…

Visar Dermaku, i njohur ndryshe si artisti Gani Germia, ka bërë një deklaratë të fortë lidhur me ish-menaxherin e...

Ndryshoi pamjen duke palosur veshët e rregulluar dhëmbët, ndjekësit shpërthejnë ndaj Gani Gërmisë

Gani Gërmia, ish banori i Big Brother Vip Kosova 2 ka bërë një ndryshim të madh në pamje. Duke bërë...

Gani Gërmia bën ndërhyrje estetike në fytyrë, nuk do ta njihni, duket si tjeter person

Gani Gërmia mori vëmendje të madhe me pjesëmarrjen në Big Brother Vip Kosova 2. Tani ai po vazhdon me projekte...

Gani Gërmia bën deklaratën e fortë kundër Azemit

Gani Gërmia ishte banori më i përfolur në edicionin e ‘Big Brother VIP Kosova 2’ për shkak lojës dhe...

U përfol se janë në lidhje, Gania besason me deklaraten: Unë Brikenën e dua shumë…

Gani Germia ishte mysafiri i mbrëmjes së të hënës në emisionin “LIBERO” i cili bisedën e realizoi duke folur...

Gani Gërmia befason me deklaratën për ish banorët e Big Brother Vip Kosova

Gani Gërmia ka dhënë një intervistë për “Robi Plaket Kur Don Vet”,ku mes tjerash ka folur për periudhën e...

A i bëri Gani Gërmia kësaj bukurosheje këtë dhuratë romantike?

Pak muaj më parë u përfol për një lidhje të mundshme mes Gani Gërmisë dhe Brikendës, dy pesonazhe të...

Buci tha se ia ka ndaluar hyrjen te klubi ku punon, Gania i shkon tek vendi punës dhe bën veprimin e papritur

Gani Gërmia dhe Buci janë të dy ish banor të Big Brother Vip Kosova 2. Edhe pse në fillim kishin...

Gani Gërmia tregon fituesin e Big Brother Vip Kosova, do befasoheni edhe ju!

Ish-banori i ‘BBVK’, Gani Gërmia bëri bujë me hyrjen e tij në këtë reality-show. Jo gjithçka shkoi sipas pritshmërive kur...

“Dështuat…”, Gania befason me reagimin pas eleminimit të Ilirianes dhe Adrit pak para finales së BBVK

Iliriana dhe Adri janë çfiti që u eleminuan në gjysmë finale bashkë me Adrin dhe Mirdonin. Ata nuk arritën të...

Reagon Gani Gërmia, ‘tallet’ keq me eleminimin e Santianes nga BBVK (Video)

Gani Gërmia nuk po ndalet duke postuar foto e video të banorëve që po lënë shtëpinë. Pas Bucit duket se...