Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Ndryshoi pamjen duke palosur veshët e rregulluar dhëmbët, ndjekësit shpërthejnë ndaj Gani Gërmisë

Gani Gërmia, ish banori i Big Brother Vip Kosova 2 ka bërë një ndryshim të madh në pamje.

Duke bërë ndërhyrje për të palosur veshët dhe duke rregulluar dhëmbët ai është transformuar në pamjen e jashtme.

Ndryshimin e bëri të ditur vetë përmes një video para dhe pas, ndërsa mori komente të ndryshme në TikTok.

Edhe pse mori komente pozitive, kishte mjaft edhe nga ato negative ku i thanë se nuk po i shkon ky ndryshim./InfoKosova/

Shiko fotot:

Të fundit