Web Analytics

Gani Gërmia bën deklaratën e fortë kundër Azemit

Gani Gërmia ishte banori më i përfolur në edicionin e ‘Big Brother VIP Kosova 2’ për shkak lojës dhe dinamikave qe i krijonte aty.

Në një intervistë në ‘Libero’ me Resul Sinanin, Gania rrëfej gjerë e gjatë për eksperiencën e tij.

Në pyetje se cilit nga banorët të zhgënjeu, Gania flet pa doreza.

“Azemin e kam njohur nga jashtë dhe me ka zhgënjyer shumë, kam qenë i ngarkuar emocionalisht shumë, dhe të dera i thash amanet po ta lë shko në oborr të nëna veç 2 minuta edhe tregoj qysh janë senet këtu se jam mërzit shumë”.

Tutje vazhdoj “Ai ata 2 minuta nuk i kish nda për mu dhe më ka prek shumë”./Kosovarja/

Shiko videon:

Nga rubrika