Web Analytics

“Dështuat…”, Gania befason me reagimin pas eleminimit të Ilirianes dhe Adrit pak para finales së BBVK

Botuar nga: InfoKosova

Iliriana dhe Adri janë çfiti që u eleminuan në gjysmë finale bashkë me Adrin dhe Mirdonin.

Ata nuk arritën të jenë pjesë e finalistëve, e për këtë ka reaguar Gani Gërmia me një postim në Instagram.

Ai ka publikuar një foto të Adrit dhe Ilirianes duke shkruar: Nuk kam fjal per keta dy thjesht merituan finalen. Deshtuat ne te gjitha aspektet BBVK.

Ndryshe, Gani Gërmia me çfitin ka pasur marrëdhënie të mira edhe sa ishte brenda shtëpisë pasi ata njiheshin prej jashtë.

Megjithëse ka pasë herë pas herë edhe krisje raportesh brenda shtëpisë së BBVK./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT