Web Analytics

Tag: Iliriana Adri

Iliriana ‘djeg’ rrjetin, shfaqet atraktive me poza nga Dubai

Pas daljes nga "Big Brother VIP Kosova", çifti Adri dhe Iliriana vazhdojnë të mbajnë vëmendjen e mediave rozë. Në...

Ajo do të nervozohet keq me të, në këtë gjendje e publikoi Adri – Ilirianën

Iliriana dhe Adri janë cifti i njohur që u bënë më të famshëm me pjesëmarrjen në Big Brother Vip...

Të dashuruar ‘kokë e këmbë’, Adri dhe Iliriana nuk përmbahen as në publik

Iliriana dhe Adri, një çift që është i pandarë dhe i dashuruar, vazhdojnë të shfaqen të lidhur me njëri-tjetrën...

Vjen lajmi i shumëpritur nga çifti Iliriana dhe Adri

Pas dalljes nga shtëpia e famshme në Kosovë, çifti Ardi dhe Iliriana po vazhdojnë të bëjnë valë në mediat...

Vesa dhe Iliriana bëhen bashkë dhe të dyja bëjnë ndryshim në pamje (Foto)

Vesa Vllasaliu dhe Iliriana Sadriu janë bërë të njohura në publik me pjesëmarrjen në Big Brother Vip Kosova. Ato janë...

Iliriana ‘shkrin’ ndjekësit, kjo është poezie që i’a kushtoi Adrit

Adri dhe Ilriana janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Kjo çift nuk vetëm që është i...

Iliriana e Big Brother shfaqet më atraktive se kurrë, mahnit me foton e fundit

Iliriana Sadriu ka qenë në skenën muzikore për një kohë të gjatë, por pjesëmarrja e saj si banore në...

Adri e dërgon Ilirianen të blej dukat, ja si lazdrohet ajo para shitësit

Iliriana dhe Adri janë cifti i njohur që morën vëmendje të madhe me pjesëmarrjen në Big Brother Vip Kosova. Ata...

Gjendet sozia e Ilirianës së Big Brother Vip Kosova, duket krejt si ajo

Iliriana Sadriu është këngëtarja e cila mori vëmendje me pjesëmarrje në Big Brother Vip Kosova. Ajo hyri si një person...

Bëhen bashkë Ilirjana, Vesa dhe Edona James, publikojnë videon më të bukur!

Edhe pse Big Brother ka muaj që ka mbaruar, ish banorët po mblidhen shpesh duke u bërë bashkë me...

Shqipja, Adri e Iliriana e ndalin veturën dhe vallëzojnë e këndojnë në mes të rrugës në Tiranë

Shqipja, Adri dhe Iliriana shoqërinë e tyre e filluan që nga ‘Big Brother VIP Kosova’ dhe po e vazhdojnë...

Kjo zonjë e bukur është nëna e Ilirjanes së Big Brother Vip Kosova

Ilirjana Sadiu u bë shumë më e njohur për publikun që nga hyrja e saj në shoun real “Big...