Web Analytics

Vjen lajmi i shumëpritur nga çifti Iliriana dhe Adri

Botuar nga: InfoKosova

Pas dalljes nga shtëpia e famshme në Kosovë, çifti Ardi dhe Iliriana po vazhdojnë të bëjnë valë në mediat sociale.

Ata bënë të njohur si banorë të shtëpisë së BBVK2, tani po e shijojnë suksesin që fituan në këtë platformë.

Duke e ndërgjegjësuar veten për këtë moment të rëndësishëm, ata vazhdojnë të jenë të aktivë në koncerte dhe projekte të reja.

“Yjet” është projekti i tyre i parë dhe deri më tani i vetmi pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Çifti i cili fitoi zemrat e shqiptarëve me sjelljen dhe lojën e tyre gjatë 99 ditëve, tani është gati për të sjellë një këngë të re, duke e nxitur entuziazmin e fansave të tyre.

Shiko videon:

Të FUNDIT