Web Analytics

Shqipja, Adri e Iliriana e ndalin veturën dhe vallëzojnë e këndojnë në mes të rrugës në Tiranë

Botuar nga: InfoKosova

Shqipja, Adri dhe Iliriana shoqërinë e tyre e filluan që nga ‘Big Brother VIP Kosova’ dhe po e vazhdojnë ende sot.

Në një video Shqipja tregon që në mes natë është takuar me çiftin.

Andaj shihen dhe rrugëve të Tiranës duke vallëzuar dhe kënduar së bashku.

Sigurisht ishte Iliriana qe e ndezi atmosferen duke vallezuar.

Shiko videon:

Të FUNDIT