Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Tag: Shqipe Hysenaj

Eshtë bërë edhe më e bukur, Shqipja mahnit me fotot nga pushimet

Shqipe Hysenaj, e njohur si ish-banorja e "Big Brother VIP Kosova", ka vazhduar të mahnitë ndjekësit e saj me...

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në 'Big Brother VIP Kosova', është përfolur për realizimin e një filmi me...

I falë pesë kohët e namazit, Shqipja publikon foto me shami mbi kokë, kaq shumë i shkon mbulesa

Shqipe Hysenaj, ish banorja e BBVK është praktikuese e fesë islame. Edhe sa ndodhes brenda shtëpisë më të madhe ajo...

Në muajin e shenjtë të Ramazanit, Shqipja publikon foto me shami mbi kokë

Shqipe Hysenaj është finalistja e Big Brother Vip Kosova. Ajo është mjaft e komentuar edhe tani duke qenë mjaft aktive...

Shqipja bëhet bashkë me Bucin dhe Veronen, befasojnë me videon që sjellin bashkë

Shqipe Hysenaj, finalistja e Big Brother Vip Kosova po qëndron aktive në rrjete sociale që kur doli nga Big-u. Ajo...

Kaq bukur e ka shtruar tryezën e iftarit Shqipja e Big Brother

Shqipe Hysenaj ish finalista e Big Brother Vip Kosova, shpes është komentuar për bindjet e saj fetare. Kjo pasi brenda...

Shqipja bëri iftarin e parë në këtë vend të shenjtë

Ish finalistja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Shqipja ka treguar se është besimtare madje mundohet shumë t’i mbajë ritet...

Shqipja, Adri e Iliriana e ndalin veturën dhe vallëzojnë e këndojnë në mes të rrugës në Tiranë

Shqipja, Adri dhe Iliriana shoqërinë e tyre e filluan që nga ‘Big Brother VIP Kosova’ dhe po e vazhdojnë...

Nusja e Bucit Verona dhe Shqipja i’a kthejnë shpinen njëra tjetres, befasojnë me foton që publikojnë

Verona, është nusja e ish banorit të Big Brother Vip Kosoa, Bucit. Ajo duket se po del gjithmonë me Bucin,...

Nusja e Bucit, Verona e bën veprimin e papritur ndaj Shqipes në diskotekë

E fejuara e ish banorit të Big Brother Vip Kosova, Bucit po shihet në shoqërinë e të fejuarit. Verona së...

Derisa Shqipja realizonte video, Iliriana i shfaqet përpara dhe i bën të paprituren

Shqipe Hysenaj dhe cifti Iliriana dhe Adri ishin shokë të mirë brenda Big Brother Vip Kosova. Ish banorët janë takuar...

Iliriana do ta xhelozoj, Shqipja bën postimin e papritur me Adrin!

Shqipja, Iliriana dhe Adri të tre janë ish banorë të Big Brother Vip Kosova. Iliriana dhe Adri arriten deri në...