Web Analytics
Ballina Etiketimet Shqipe Hysenaj

Etiketim: Shqipe Hysenaj

‘Përplasje’ e ashpër mes Shqipes dhe Teas në emision: Kush të...

Dy ish-konkurrentet e Për’puthen, Tea dhe Shqipja u përballën live me njëra-tjetrën pas shumë kohësh, ato ishin të ftuara në “E diell”, Top Channel. Shqipja...

E papritur, Shqipja dhe Tea bëhen bashkë

E mbani mend kur Shqipja dhe Tea ishin në një studio dhe debatet apo sherret mes tyre ishin të vazhdueshme? Vajzat u bënë të njohura...

Prostitucioni në qendrat e masazhit, historia e Shqipe Hysenaj: më thanë...

Shfrytëzimi i jashtëligjshëm qendrave të masazhit për ushtrim prostitucioni është raportuar vazhdimisht në Shqipëri. Këtë herë, është ish-konkurentja e “Për’puthen”, Shiqpe Hysenaj që tregon një...

Pasi tregoi ‘teatrin’ Tea-Beart, Shqipja flet për për fjalët e rënda...

Çifti më i komentuar për një kohë të gjatë, Tea dhe Bearti, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. E, këtë e vërtetoi edhe Bearti...

‘I ka rënë me karrige Shqipes’, Atdheu flet për herë të...

Pak kohë më parë në media bëri bujë lajmi se Atdheu i ka rënë me karrige Shqipes, kjo deklaratë u bë nga Antonela dhe...

U bën copa në “Për’puthen”, kështu janë marrëdhëniet mes Shqipes dhe...

Shqipe Hysenaj ishte konkurrentja më e komentuar e këtij edicioni të “Për’puthen”, e cila u përjashtua e para nga emisioni për shkak të thyerjes...

Ish-konkurrentja e “Përputhen”: Atdheu është turpi i Kosovës

Shqipe Hysenaj ka reaguar pasi Atdheu kishte debatin e ashpër me Antonelën. Kjo e fundit tregoi edhe një situatë e cila ka të bëjë pikërisht...

Publikohet video kur gazetaria ia mbyllë gojën me forcë Shqipes

Shqipe Hysenaj, ish konkurrente në emisionin Përputhën, e cila njihet për tonet e larta në studio gjatë debateve. Ajo është konkurrentja e parë në sezonin...

Bëhu burrë dhe pranojë të vërtetën”, Shqipja i ka disa fjalë...

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Shqipe Hysenaj ishte e ftuarnë emision “Shqipëria Live” ku foli edhe për lekët borxh që i ka Mevlan Shaba, pasi kjo...

U tha se Atdheu i ka rënë me karrige, ky është...

Ish-konkurrentja ka marrë një mesazh nga fansja e cila e ka bërë publik. Në storien e saj në Instagram, ka publikuar mesazhin duke i zbuluar...

LAJMET MË TË LEXUARA