Web Analytics

Eshtë bërë edhe më e bukur, Shqipja mahnit me fotot nga pushimet

Botuar nga: InfoKosova

Shqipe Hysenaj, e njohur si ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova”, ka vazhduar të mahnitë ndjekësit e saj me pamje të mrekullueshme nga udhëtimet e saj në vende të ndryshme.

Pas largimit nga shtëpia e Big Brother, Shqipe ka gjetur kohë për të shijuar pushime të merituar dhe për të eksploruar vende të reja.

Në kohën e fundit, ajo ka vendosur të shijojë bukuritë e Greqisë dhe ka ndarë disa momente magjike me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Njëra nga fotot që ka postuar Shqipe shfaq atë duke dhuruar lule dhe duke puthur natyrën e mrekullueshme që e rrethon.

Kjo sjellje e saj e butë dhe e shkëlqyer vë në dukje jo vetëm bukurinë e jashtme, por edhe shpirtin e saj të pastër dhe dashurinë për natyrën.

Shiko fotot:

Të FUNDIT