Web Analytics

Gjendet sozia e Ilirianës së Big Brother Vip Kosova, duket krejt si ajo

Botuar nga: InfoKosova

Iliriana Sadriu është këngëtarja e cila mori vëmendje me pjesëmarrje në Big Brother Vip Kosova.

Ajo hyri si një person i vetëm me të dashurin e saj këngëtar Adrin.

Së fundmi në rrjet po komentohet ngjashmëria e madhe mes Ilirianes dhe blogeres së njohur Doarsa.

A ju duken edhe juve se ngjajnë apo jo?/InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT