Web Analytics

Iliriana ‘shkrin’ ndjekësit, kjo është poezie që i’a kushtoi Adrit

Botuar nga: InfoKosova

Adri dhe Ilriana janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Kjo çift nuk vetëm që është i angazhuar në botën e muzikës, por gjithashtu janë të pranishëm dhe aktive në mediat sociale.

Në një postim të fundit në platformën ‘TikTok’, Iliriana ka ndarë një video mjaft interesante ku shfaqet duke shprehur dashurinë për Adrin.

Ajo më pas kishte shkruar: “Të dua Kadri”.

Shiko videon:

Të FUNDIT