Web Analytics

Dubai me buxhetin më të madh në histori për stimulimin e...

Dubai njoftoi një buxhet për vitin 2020 që parashikon shpenzimet më të larta në histori për të stimuluar ekonominë e brishtë dhe për të...

Prodhohet monedha nga floriri më e madhja në botë

Australia fabrikoi një monedhë floriri të ndërthurur me diamante të rralla ngjyrë rozë që kap vlerën e 2,48 milionë dollarëve australianë (1,5 milionë euro)...

Pacolli thotë se shtëpia e tij në Hajvali dikur do të...

Behgjet Pacolli ka bërë të ditur se shtëpia që e posedon në Hajvali një ditë do të jetë në dispozicion të shtetit të Kosovës.Pacolli...

Historia emocionuese e 93 vjeçarit që drekon prej 4 vitesh me...

Fotografia e një të moshuari që drekon pranë fotografisë së një gruaje në një restorant është bërë virale në rrjet e njerëzit po e...

Pse nuk është martuar? Përgjigja e këtij profesori të habit

Studentët e shpesh e pyesnin profesorin e vet: “Ju jeni aq i mençur dhe i sinqertë.Të gjithë ju respektojnë, dëshirojnë t’ju imitojnë dhe t’ju...

Kjo është vajza me këmbët më të gjata në botë, ja...

Modelja, Lauren Williams nuk është më vajza me këmbët më të gjata në botë.Këtë vend i’a ka zënë modelja nga Amerika, Holly Burt, këmbët...

Coronavirus jeton deri në 5 javë tek një pacient

Sipas një studimi të ri pacientët e sëmurë me koronavirus mund të jenë infektivë deri në pesë javë pas diagnostikimit të parë.Studiuesit nga Kina...

Foshnja e lindur para kohe buzëqeshë pasi shpëtoi në lindje

Një fotografi e këndshme e një foshnje të lindur para kohe ka bërë bujë në internet.E publikuar nga nëna amerikane Lauren Vinje, fotografia është...

A i organizoi Shqipëria demonstratat e vitit 1981 në Kosovë?

Sipas ish-Shefit të Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Shqiptare, Veli Llakaj, zakonisht kuadrot kryesore ushtarake të njësive operative-strategjike dhe atyre të aparatit të Ministrisë...

Barack Obama e konfirmon se ushtria amerikane ka parë UFO

Ish-presidenti amerikan Barack Obama ka konfirmuar ekzistencën e UFO-ve, që lëvizin me një shpejtësi të paparë dhe që nuk krahasohen me asnjë mjet ushtarak...

RRJETET SOCIALE

612,827FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT