Web Analytics

Kthehen në modë papuçet Gucci, çmimi i tyre vetëm 400 euro!

Kompania e famshme italiane, Gucci ka nxjerrur në shitje dizajnin e ri të “papuqeve”.Çmimi i tyre është “veç” 400 euro.Gucci njofton se ky dizajn...

Hoxha: Benzema po të hante shtatë hurma do të shënonte shtatë...

Sulmuesi i Real Madridit Karim Benzema, të mërkurën pati një ndeshje fantastike kundër Chelseat në Champions League.Benzema në “Stamford Bridge” shënoi hat-trick duke i...

Trekëndëshi Bora-Donald-Trixa, deklarata e Monikës i befason të gjithë

Aktorja e njohur, Monika Lubonja ka qenë një nga njerëzit më të lidhur me Donaldin në shtëpinë e “Big Brother VIP”, kjo ka bërë...

Ky është ‘super-burri’ që ka 27 gra e 145 fëmijë

Duket e pabesueshme por ky 65-vjeçar ka kaq shumë gra e fëmijë, poligamisti më i madh i Kanadasë, i cili ka 27 gra dhe...

Asteroidi që zhduku dinosaurët mund ta godasë Tokën në pranverë

Asteroidi që zhduku dinosaurët pas goditjes së Tokës ka të ngjarë të ketë ndodhur në fund të pranverës deri në fillim të verës 66...

Historia prekëse, shoferi ndalon për një të moshuar në rrugë pa...

Në botën ku jetojmë ka shumë e më tepër njerëz që nuk e çojnë ndërmend të ndalojnë apo ndihmojnë, nëse përballen me një njeri...

Të fejuar prej 11 vitesh, çifti martohet tre ditë para se...

Dasma ishte planifikuar më 27 nëntor por çifti e përshpejtuan martesën për shkak se shëndeti i gruas u përkeqësua.Ben dhe Jen Cooper, u fejuan...

Pse në Angli ka kaq shumë kabina telefonike kur tashmë të...

Çdo kabinë prej së cilës janë kryer më shumë se 52 telefonata në vitin e fundit do të ruhet.Nqs dikush përmend kabina telefonike, menjëherë...

Rënie e madhe e Bitcoin – varianti i ri i coronavirusit...

Bitcoin ra ndjeshëm sot, me pothuajse 8.0 për qind, pas raportimit të një lloji të ri të coronavirusit që është potencialisht rezistent ndaj vaksinës.Kjo...

Ajo që shihni së pari në këtë foto do t’ju tregojë...

Ky test i personalitetit zbulon gjendjen tuaj emocionaleKy test i personalitetit me ndihmën e një imazhi, domethënë një iluzioni optik interesant, mund t’ju bëjë...

RRJETET SOCIALE

612,827FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT