Web Analytics

Vetëm 1% e njerëzve gjejnë përgjigjen e saktë! Sa 3-sha ka...

Në këtë fotografi që shihni gjëja e vetme që duhet të bëni është të gjeni sa 3-sha gjenden. Shumica kur e shohin këtë foto mendojnë...

Rast i rrallë: Nusja i merr leje burrit që të përqafoj...

Nusja e ftoi ish-të dashurin në dasmë dhe e pyeti burrin e vetë se nëse mund ta përqafonte një herë të fundit. Kjo nuse e...

Përdorë lëngun e menstruacioneve në fytyrë për tu dukur e re

Mari Valents, thotë se ajo duket e re sepse përdorë maska të fytyrës të bëra nga lengu i periodave. Influencerja 19 vjeçe thotë se sekreti...

Prezantuesja e motit pengohet nga djali i saj live në TV

Një vogëlush i lezetshëm që hyri në transmetim të drejtpërdrejtë gjatë emisionit të mëngjesit, po u kujton prindërve se askush nuk përjashtohet nga “ekuilibri”...

Opinionisti i Përputhen nga Italia kishte lobuar për Kosovën në kohën...

Opinionisti i “Për’puthen”, Arjan Konomi, kohë më parë fliste në emisionet e Italisë për mas.akrat në Kosovë. Ai kishte folur në gjuhën italiane, që më...

A e dini domethënien e kësaj shenje në krahë

Mund të keni parë një shenjë të vogël të rrumbullakët në krahun e majtë të dikujt ose mund ta keni edhe vetë. Kjo është një...

Ditën polic, natën hajdut: Arrestohet polici i dyshuar për disa vjedhje

Policia gjermane ka vendosur në pranga një tjetër polic, i cili dyshohet për disa vjedhje. Polici i arrestuar, i identifikuar si një 30-vjeçar, dyshohet se...

Mërgimtari gati e bëri gjyshen për spital, pasi donte ta martonte...

Me hapjen dhe popullarizimin e rrjeteve sociale, kemi rast të njihemi me shumë më shumë njerëz. Ka persona të cilët janë bërë të famshëm vetëm...

Gruaja me 47 nipa dhe 115 stërnipa – Familja më e...

Jean Clark ka 10 fëmijë, 47 nipa, 115, stërnipa dhe 15 stër-stërnipa. Kjo grua ka mbi 180 pasardhës të gjallë, dhe mund të thyej rekordin...

Në mes të borës e veshur me bikine, Policja më tërheqëse...

Linda Aliu njihet ndryshe edhe si Policia më tërheqëse e Kosovës, Aliu me format e bukura që ka dhe fotografitë që publikon në rrjete...

RRJETET SOCIALE

606,375FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,024NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT