Web Analytics

Sa katrorë shihni në fotografi? Mendoni mirë, pak njerëz janë përgjigjur...

Nuk është aq e thjeshtë sa duket!Sa herë keni hasur në një detyrë që duket e thjeshtë, për të përfunduar nga përgjigjet krejtësisht të...

Ndalohet me ligj që shefat t’u dërgojnë mesazhe ose t’i telefonojnë...

Keni pasur ndonjëherë një shef këmbëngulës që nuk do të ndalojë së dërguari mesazhe pasi të keni përfunduar orarin e punës? Në Portugali, kjo...

Fshati në Kosovë ku grave nuk iu lejohet shëtitja

Pemët që kanë fituar ngjyrë të artë me ardhjen e vjeshtës kanë krijuar pamje të bukura edhe në fshatin Kosavë të Dragashit.Por, për ta...

Turisti gjerman ulet të pi kafe në Hungari, i vjen fatura...

Policia hungareze po kryen një aksion vendimtar ndaj pronarëve të pangopur të ambienteve të hotelerisë, të cilët grabisin sistematikisht turistët duke u ngarkuar atyre...

Shumë i sëmurë, këto janë këpucët që përdor Erdogan për të...

Mediat e huaja kanë zbuluar detaje të tjera në lidhje me gjëndjen shëndetësore të Prsidentit turk Erdogan pas problemeve të shfaqura gjatë kohëve të...

Çifti emëron 11 fëmijët me katër shkronja të njëjta

Alex, Axel, Xela, Lexa, Xael, Xeal, Exla, Leax, Xale, Elax dhe Alxe, janë emrat e 11 fëmijëve të çiftit Gwenny Blanckaert 32-vjeçare dhe Marino...

6 gjëra që nuk duhet t’ia thoni dikujt që vuan nga...

Është shumë më e dobishme të tregoni mbështetjen tuaj, edhe nëse nuk e kuptoni vërtet gjendjen ose si ndihet.Gati 1 në 5 persona ka...

Zbulohet jastëku që ju mundëson të pini birrë edhe kur fleni

Një inovacion i çuditshëm është publikuar në rrjetet sociale.Në një video të ngarkuar në ‘Youtube’, është prezantuar një jastëk transparent, i cili po ashtu...

Si mund të përmbytet TOKA nga ndikimi i Hënës !

Ka qenë një vit i tmerrshëm për miliona njerëz në planet, raporton InfoKosova.Nëna natyrë na ka goditur majtas dhe djathtas me përmbytje dhe zjarre.Por...

Zbulohet si bëhet mashtrimi me metër për dru

Përveç çmimit jashtëzakonisht të lartë që kanë drurët për ngrohje thuajse çdo vit, një problem tjetër që i shqetëson blerësit, janë mashtrimet që u...

RRJETET SOCIALE

612,827FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT