Web Analytics

Sara tregon ekspriencën më të mirë nga pushimet me Ledrin

E dashura e Ledrit ka publikuar disa imazhe nga arkiva.E dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha, ka vendosur që me ndjekësit e saj në...

Noizy tallet me reperët që po i bëjnë ‘diss’

Noizy tallet me reperët e tjerë.‘Dissat’ mes rep-artistëve gjithmonë kanë qenë prezente.E edhe disa prej emrave tanë shpesh kemi rastisur duke bërë gjëra të...

Artisti turk ndahet nga partnerja e tij

Partnerja e artistit shumë të njohur turk, Kutsi ka deklaruar ndarjen.Kutsi prej 7 vitesh ishte në një lidhje me Feyza Çipa dhe sipas mediave...

Remzia e Halili largohen nga fëmijët, lajmërohen nga ky vend

Këngëtarja Remzie Osmani nuk ka shumë ditë që u bë gjyshe për herë të parë.Ajo vazhdon të jetë ndër emrat më të pëlqyer e...

Nuk është punë që Learta të dalë nga kuzhina

Kur bëhet fjalë për familjarët e Shyhretes është e pamundur të mos na shkoi mendja te reja e saj Learta.Ajo është shumë e komentuar...

Reperi shqiptar nuk i reziston dot paraqitjeve të Kejvina Kthellës

Ka disa muaj që në media përflitet për një lidhje të mundshme mes Seven Saraqit dhe modeles Kejvina Kthella.Modelja e cila një pjesë të...

I heq rrobat te traktori, kush po i ndihmonë Kaylas për punë?

Kayla Moody është një tjetër emër shumë i ndjekur në rrjetet sociale.Bukuroshja bionde ka publikuar një foto në Instagram me të cilën ka mahnitur...

A ka bërë ndërhyrje në fytyrë? Moderatorja e sportit flet ‘troç’

Lei Kraja është një nga moderatoret e sportit më simpatike.Përveç pasionit për sportin, Lei bie në sy edhe për tiparet e theksuara brune.Por a...

Tayna ndryshon look dhe duket shumë ndryshe

Reperja e njohur Tayna është izoluar në shtëpi që prej 21 ditësh.Me anë të postimeve në Instastory, ajo ka treguar shpesh se gjatë këtyre...

Zaimina këshillon femrat: Kur jeni në shtëpi…

Edhe vet po qëndron në karantinë.Këngëtarja Zaimina Vasjari po kujdeset për veten, por, një këshillë ka edhe për femrat tjera.Natyrisht, që gjatë kësaj periudhe,...

RRJETET SOCIALE

606,259FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,008NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT