Web Analytics

Majk e quan “dashuri” djalin e tij

Majk e ka kaluar pasditen me Roanin.Reperi Majk po e shijon atësinë.Pasditen e sotme ai ka vendosur t’ia kushtojë djalit të tij Roanit andaj...

Tayna: Jam e gjitha natyrale

Tayna iu përgjigj gjithë atyre që e akuzuan për ndërhyrje estetike.Reperja Tayna është ndër artistet më të kërkuara të momentit në estradë.Ajo dje ka...

Bashkëshortja e Shpëtimit shfaqet me stil nga Zvicra

Jo rrallë familja e tij është prezente në mediat rozë.Humoristi dhe moderatori Shpëtim Desku është i martuar me bukuroshën Arta me të cilën kanë...

Lulja e Meda bëjnë skena që ta lumturojnë ‘sugarin’ e tyre

Këngëtari i mirënjohur Meda mbetët ndër zërat më të dashur për publikun shqiptarë.Ai vazhdon të jetë nga më të kërkuarit për ahengje të ndryshme...

Elita Rudi po reklamon veshjen apo ‘iphonin’ e ri?

Moderatorja e njohur kosovare Elita Rudi tanimë është një emër i familjarizuar në shoë biz.Që kur u paraqit në ekran për herë të parë...

Nusja e Bleros: Puno shumë në qetësi, lerë suksesin të jetë zhurma jote

Modelja e njohur Afrona Dika e ka shtuar aktivitetin në rrjetet sociale pas martesës me këngëtarin e njohur Blero.Çifti kurorizuan dashurinë e tyre më...

Në serial plakë, por në realitet një zonjë e rëndë

Seray Gozler është aktorja shumë e njohur turke.Ndonëse luajti në shumë filma e seriale që në fillimet e karrierës, mirëpo, është roli i ‘Ferides’...

Andrra Destani: Sikur uji të fliste do i thonte disave, laj zemrën para duarve!

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit nga Shqipëria, Sinan Hoxhës, e cila shpesh ka marrë epitet si ‘ikona e bukurisë’.E kjo jo pa të...

Shyhrete Behluli publikon foto të veçantë me vëllaun e saj

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli vazhdon të jetë një emër i përmendur në mediat rozë.Ajo është një femër e cila veçohet për shumë tipare,...

Leonora Jakupi ka disa disa fjalë për vajzën e Jehona Sopit

Këngëtarja e mirënjohur Leonora Jakupi, po vazhdon të mbjë afër vetës adhuruesit me punën dhe angazhimet e saj në karrierë.Ajo është nga këngëtaret më...

RRJETET SOCIALE

612,827FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,004NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT