Web Analytics

Veprimi i vëllait të Agnesa Vuthajt pas lajmeve se ajo është në lidhje me...

Ish-Missi së fundi udhëtoi drejt Hollywood-it për të punuar rreth një projekti të madh ndërkombëtar, që ka bërë bashkë bukuroshet ndër vite të “Miss...

Pas shumë muajsh të ndarë, rikthehen Stresi dhe Kejsi?

Kejsi dhe Stesi kanë qenë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të Showbizit.Ndarja e tyre u shoqërua me një bujë të madhe në...

Leonita emrin e vajzës e shkruan edhe në veshje

Leonita dhe Graniti muaj më parë kanë përjetuar ndjesinë më të mirë.Çifti për herë të parë janë bërë prindër të një vajze.Këtë gëzim të...

Ja për sa ditë i hëngri 2.000 burek Fatmir Spahiu!

Lajmi i mirë është se aktori i njohur kosovar, Fatmir Spahiu, ka nisur të ushtroj në palestër, madje me trajner.Fatmir Spahiu, i njohur si...

Shkojnë në të njëjtin vend në pushime, rastësi apo qëllimisht pozuan kështu Morena dhe...

Morena Taraku dhe Afërdita Demaku janë dy nga këngëtaret tona të cilat iu përkasin rrymave të ndryshme muzikore, shkruan "InfoKosova".Që të dyja kanë treguar...

Arta vishet e rregullohet bukur dhe ka një mesazh interesant për të gjitha gratë

Tash e sa vite këngëtarja nga Prishtina, Arta Bajrami e mban epitetin si "Mbretëresha" rrymës muzikore RnB, shkruan "InfoKosova".Kështu e quajnë fansat e saj...

Arjola vjen në Prishtinë, ja sa bukur po duket loçka

Aktorja e njohur shqiptare Arjola Demiri është duke qëndruar në Prishtinë, shkruan "InfoKosova".Arjola u bë e njohur për publikun e gjerë shqiptar me rolin...

Vajza e Mozzikut kokë e këmbë si babi, si ndihet Loredana?

Loredana Zefi dhe Mozik janë prindër të një vajze të cilën e kanë emëruar Hana, shkruan "InfoKosova".Hana e vogël ka filluar që të rritet,...

Rihanna me një stil të veçantë, befason fansat e saj

Këngëtarje e njohur me famë botërore Rihanna, apo siç njihet nga publiku si ‘Badgal Riri’, është një nga personazhet më të njohura dhe më...

Ne prisnim këngën me Mozzikun, Tayna merr vendimin e papritur

Të gjithë po presin me padurim bashkëpunimin mes Taynës dhe Mozzikut, një bashkëpunim ky që pritet të bëjë namin.Kjo pasi dy reperët kanë...

RRJETET SOCIALE

612,827FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT