Filloi pjesa e dytë Kosova – Anglia

0

Tregon se kur do të kthehet në lojë Arbër Zeneli

0

Anglia jep një gol kundër Kosovës

0

Stadiumi i Prishtinës po duket si ai i Anglisë

0

Na ndiqni në rrjetet sociale

609,491FansaPëlqeje
29,781NdjekësitNdjek
1,053NdjekësitNdjek

TË FUNDIT

Studimi thotë: Agjërimi i kohëpaskohshëm ndihmon pacientët me probleme në zemër

0
Në Islam agjërimmi është njëmujor, por ai është edhe i pjesshëm në ditë të caktuara jashtë muajit Ramazan. Këtë gjë Profeti Muhamed e kishte vendosur...

Shikojeni me vëmendje dhe na tregoni a po shkon a është...

web
analytics