Çekia edhe një gol ia jep Kosovës!

0

Çekia shënon gol kundër Kosovës!

0

Kosova sapo e dha golin e parë kundër Çekisë

0

Përfundoi pjesa e parë Kosovë – Çeki, ja rezultati

0

Shënohet goli i dytë në lojën Shqipëri – Andorra

0

Shqipëria kalon në epërsi ndaj Andorrës

0

Filloi ndeshja mes Çekisë-Kosovës

0

Na ndiqni në rrjetet sociale

609,491FansaPëlqeje
29,781NdjekësitNdjek
1,053NdjekësitNdjek

TË FUNDIT

Studimi thotë: Agjërimi i kohëpaskohshëm ndihmon pacientët me probleme në zemër

0
Në Islam agjërimmi është njëmujor, por ai është edhe i pjesshëm në ditë të caktuara jashtë muajit Ramazan. Këtë gjë Profeti Muhamed e kishte vendosur...

Shikojeni me vëmendje dhe na tregoni a po shkon a është...

web
analytics