Web Analytics

Çfarë i bëri bashkë? Soni Malaj publikon foto krah “legjendës” së Milanit!

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja Soni Malaj është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale.

Shpesh është në qendër të shtypit rozë.

Në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ajo ka postuar një fotografi krahas futbollistit suedez Zlatan Ibrahimovic.

42-vjeçari njihet ndryshe edhe si “legjenda” e skuadrës së Milanit.

Nuk dihet se çfarë i ka bërë bashkë këngëtaren dhe futbollistin.

Shiko foton:

Të FUNDIT