Web Analytics

Çfarë i ndodhi? Xhuli shfaqet në gjendje jo të mirë shëndetësore!

Xhuliana Nura, emër mjaft i njohur në mediat rozë.

Se fundmi ajo shqetësuar ndjekësit e saj pasi ka publikuar një video ku tregon për gjendjen e saj shëndetësore.

“Para dy dite jam kanë në Germi dhe me ka hëngër diçka, kama mu ka bo krejt e zezë” shprehet Xhuli mes rreshtave të videove të ndarë në rrjetet sociale.

Për shkak të kësaj, ajo është shprehur se është e shqetësuar për shëndetin e saj.

Shiko foton:

Nga rubrika