Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Çfarë ndodhi në publicitet? Përplasen keq banorët e BBVA!

Teksa Prime mbremë “BBV3” ka nisur me debate mes Meritonit dhe Heidit, debatet kanë vazhduar dhe në publicitet por këtë herë mes dy banorëve të tjerë.

Bëhet fjalë për Eglën dhe Julin, të cilët ditët e fundit janë përfshirë në debate të ashpra me njëri-tjetrin.

Teksa fillimisht pati një përplasje me Meritonin, ku ky i fundit u shpreh se gjatë gjithë kësaj jave do të merret me Eglën teksa pretendon se aktorja është fajtore për nxjerrjen e Ilnisës nga shtëpia, Egla ka nisur debat me Julin.

Juli: Je një grua e keqe.Siç ke zemrën ke dhe gojën dhe sytë. Shih si i ke nxirë sytë. Më do që më vjen afër?

Egla: Të dua unë ty? Je burr i një gruaje o i paturp!

Juli: Ke qejf të rri përpara meje?

Egla: Shko mor zhubrosu.

Të fundit