Web Analytics

Çfarë notash kishte Fjolla Morina? E publikon librezën e shkollës

Botuar nga: InfoKosova

Fjolla Morina publikon librezën e shkollës, ja çfarë nota kishte.

Postimet e Fjolla Morinës janë bërë virale ditët e fundit, ku ka postuar foto e video duke i dëmtuar çantat dhe aksesorët e tjerë të shtrenjtë.

Përpos këtyre, Fjolla gjatë ditës së sotme ka publikuar një sërë gjërash, që ajo i ruan si kujtimet më të mira, ku përfshiheshin fotografi, Deklarata e Pavarësisë e libra të shenjtë.

Mirëpo, ajo ka publikuar edhe fotografitë e librezës së shkollës fillore, saktësisht të klasës së pestë.

Në fotografi shihet se Fjolla i ka pasur shumicën e notave të dobëta, përpos në muzikë e kishte notën pesë.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT