Web Analytics

Çfarë po ndodh me Alaudin Hamitin? Shfaqet në këtë gjendje!

Botuar nga: InfoKosova

Alaudin Hamiti është një nga moderatorët më të përfolur së fundmi.

Kjo për shkak të prezantimit të formatit më të ndjekur Big Brother Vip Kosova.

Jemi mësuar që në ekran ta shohim gjithmonë të kuruar në detaje.

Ndërsa në foton e fundit që publikoi në InstaStpry ai duket komplet ndryshe dhe jo në gjendjen më të mire./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT