Web Analytics
Ballina Etiketimet Remzie Osmani

Etiketim: Remzie Osmani

Remzie Osmani ka shtuar peshë gjatë pushimeve, kjo foto flet me...

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u...

Nuk jeni mësuar ta shihni në këtë veshje ,Remzia befason me...

Remzie Osmani, vazhdon të jetë njëra prej artisteve më të respektuara. Ani pse ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, ajo gjithmonë ka ditur...

Remzia emocionohet kur e përcjellë vajzë për në gurbet

Remzia sot është emocionuar kur ka përcjellur vajzën për në gurbet. Ajo përmes një postimi që ka bërë, ka shkruar fjalët më rrënqethëse për bijën...

Kjo foto e dëshmon dashurinë që Remzia dhe Gëzimja kanë për...

Sa herë që janë parë nën shoqërinë e njëra tjetres, kanë shkëlqyer dhe u ka buzëqeshur fytyra. Kështu ka ndodhur edhe në ditëlindjen e 50-të...

Ja sa është rritur mbesa e Remzie Osmanit

Remzie Osmani është njëra ndër këngëtaret më me emër dhe të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar. Ajo dhe familja e saj, janë në qendër të...

Ky person e bën të buzëqesh Remzien

Remzie Osmani në shumë raste e shpreh dashurinë që ka ndaj personave të familjes. Këngëtarja duke qenë ë afër në shumë aspekte, ajo është shpesh...

Urimi i përzemërt i Remzie Osmanit për të bijën

Sot feston ditëlindjen vajza e Remzie Osmanit. Ajo për çikën e hasretit ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar, shkruan “Kosovarja”. Në rrjetin social...

Remzie Osmani e pi kafen vetëm, zhytur në mendime

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore dhe gjithmonë mbetet e kërkuar. Remzia ka talent, këndon live më mirë se thuajse...

Kjo zonja e pashme është shoqja e Remzie Osmanit

Nganjëherë krijohet bindja sikur këngëtaret nuk kanë shoqe e shokë, sikur janë veç për vetën, familjen dhe skenën. Por, jo,  edhe më të njohurit e...

Remzia i befason me dhurata anëtarët e bendit të saj

Një nga këngëtaret më të kërkuara pati një axhendë shumë të ngjeshur, herë vetëm me bendin e herë edhe me vëllain Nexhatin. E në prag...

LAJMET MË TË LEXUARA