Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
28 C
Pristina

Tag: Remzie Osmani

Si u dobësua dhe bëri trup kaq të bukur Remzie Osmani?

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është një ikonë e dashur për shumë ndjekës të saj. Për vite...

Remzia ka vendosur t’i kaloj pushimet me vajzën, mahnit me foton nënë e bijë

Këngëtarja e shquar Remzie Osmani është përjashtuar në një aventurë të mrekullueshme pushimesh, duke kaluar ditë të mahnitshme në...

‘Po e kalli me burrë’, reja e Remzijes sjell videon duke ndezur atmosferen me burrin në dasmë

Gëzime Hamzaj është e njohur në publik si reja e këngëtares së njohur Remzie Osmani. Ajo është aktive në rrjete...

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar...

Çfarë po ndodh me Alaudin Hamitin? Shfaqet në këtë gjendje!

Alaudin Hamiti është një nga moderatorët më të përfolur së fundmi. Kjo për shkak të prezantimit të formatit më të...

Brenda ditëlindjes mahnitëse të nipit të Remzie Osmanit

Nipi i këngëtares Remzie Osmani ka festuar një vjetorin e lindjes. Ditëlindjen e parë të Jonit të vogël, familja kanë...

Remzije Osmani më në fund na njofton me babain, qenka kaq zotëri

Është një nga këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore dhe gjithmonë mbetet e kërkuar. Remzia ka talent, këndon live...

Remzie Osmani emocionin me urimin për ditëlindjen e nënës së saj

Remzije Osmani, sot ka ndarë një fotografi me të dy prindërit. Qëllimi i këtij postimi ishte ta uronte nënë për...

Ndjekësit të revoltuar me Gilin dhe Remzien për tekstin e këngës së tyre të re

Kënga “Gjyshe” i beri bashkë Gilin dhe Remzien, ku tematika është për dashurinë e nipit, jo edhe të mbesës. Andaj...

Befason Remzija, e merrë rejën Gëzimen të punojnë së bashku

Këngëtarja Remzije Osamani së fundmi duket se po ndërron profesion. Ajo përveç këngës po merret edhe reklaminin si modele e...

Gjyshja Remzie bashkë me burrin morën nipin e mbesën dhe kaluan natë speciale (Video)

Sezoni i dasmave ka mbaruar tani Remzija po kalon kohe më shumë me nipin dhe mbesen. Ajo publikoj video duke...

Kështu dukej Remzie Osmani në rini (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur Remzie Osmani i qëndroi stoike këngës tash e sa vite. Arsyeja kryesore qe Osmani gëzon sot ketë...