Web Analytics

Remzie Osmani emocionin me urimin për ditëlindjen e nënës së saj

Botuar nga: InfoKosova

Remzije Osmani, sot ka ndarë një fotografi me të dy prindërit.

Qëllimi i këtij postimi ishte ta uronte nënë për ditëlindjen.

Këngëtarja shkruan “Urime e dashura NANE ditelindjen,

KU KA ME TE DASHUR DHE ME TE CMUAR SE SA Ti”./Kosovarja/

Shiko foton:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani)

Të FUNDIT