Web Analytics

Çfarë po ndodh me Instagramin e ri të Luizit? Menaxherja i bën bllok fansave të Luizit

Luiz Ejlli vazhdon të jetë senzacion në rrjetet sociale dhe jo vetëm.

Pas “problemeve” që kishte produksioni me familjarët për çështjen e faqes në Instagram, duket se “frerët” në dorë i ka marrë Kiara Tito.

Shumë nga fansat e Luizit kanë reaguar të indinjuar që personi që menaxhon instagramin e Luizit i ka bër bllok. Të shumtë fansat e tij të zjarrte dhe persona që e kanë suportuar shumë Luizin.

Sipas tyre kjo ka ardhur për pasojë se ata nuk kanë suportuar Kiarën por vetëm Luizin.

Shiko foton:

Nga rubrika