Web Analytics

Çfarë po ndodh mes finalistëve të BBVA? Dea i bën komentin epik Kristit

Botuar nga: InfoKosova

Big Brother Vip Albania ka nje jave qe ka mbaruar dhe finalistet ishin Dea, Kristi, Efi dhe Luizi u cili u shpall edhe fitues.

Edhe pas mbarimit te lojes ish banoret e Big Brother po marrin vemendje ne publik edhe me detaje te vogla.

Një ditë më parë, Krist Aliaj bëri një postim në “Instagram”, ku falenderoi shqiptarët në mbarë botën për vlerësimin dhe respektin që i kanë dhënë gjatë rrugëtimit të tij në “Big Brother VIP”.

Në postimin e tij, Kristi nuk la pa përmendur edhe 3 finalistët e tjerë, Luiz Ejlli, Efi Dhedhes dhe Dea Mishel.

Aliaj iu tha se ishin kundërshtarët më të mirë që mund të kishte kërkuar.

Ndersa Dea i ka thene se deshiron nje postim qe eshte dedikuar vetem per te.

Shiko foton:

Të FUNDIT