Web Analytics

Tag: Krist Dragot Aliaj

“Kam ardhur të përndjek Kristin”/ Dea habit me deklaratën

Dy ish-finalistët e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel dhe Krist Aliaj, ishin sot të ftuarit specialë të rubrikës...

Kristi i pakënaqur me paratë që ka fituar nga BBV- Ja çfarë deklaron

Kristi Aliaj foli sot për eksperiencën e tij në Big Brother Vip Albania 2. Kujtojmë se ish-banori i BBV fitoi...

Çfarë po ndodh mes finalistëve të BBVA? Dea i bën komentin epik Kristit

Big Brother Vip Albania ka nje jave qe ka mbaruar dhe finalistet ishin Dea, Kristi, Efi dhe Luizi u...