Web Analytics

Kristi i pakënaqur me paratë që ka fituar nga BBV- Ja çfarë deklaron

Botuar nga: InfoKosova

Kristi Aliaj foli sot për eksperiencën e tij në Big Brother Vip Albania 2.

Kujtojmë se ish-banori i BBV fitoi çmimin e dytë, 10 mijë euro, ndërsa çmimin e parë e mori këngëtari Luiz Ejlli.

Gjatë një interviste për Wake Up, Kristi tha se 10 mijë eurot që fitoi nuk janë një shumë e madhe dhe se sipas tij me to nuk mund të bësh asnjë gjë.

Sipas tij këto para nuk janë asgjë, para sakrificës që ka bërë brenda “Big Brother”.

Me shaka në studion e emisionit u tha se me ato para, mund të kalosh një natë tek Maria Bonita.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT