Web Analytics

“Kam ardhur të përndjek Kristin”/ Dea habit me deklaratën

Botuar nga: InfoKosova

Dy ish-finalistët e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel dhe Krist Aliaj, ishin sot të ftuarit specialë të rubrikës “Dielli apo Hëna”“E Diell”.

Kur moderatorja e njohur, Nevina Shtylla, po i prezantonte, Dea shprehet se nuk është e ftuar, por ka ardhur për të përndjekur Kristin.

Dea: Kam ardhur për të përndjekur Kristin se ka tre ditë që s’më hap telefonin ka 3 ditë.

Kristi: Ça ka ajo me mua.

Kristi: Pse më merr mua në telefon.

Dea: Të të takoj, mos të të marr fare?

Të FUNDIT