Web Analytics

Çifti Heidi-Romeo i jep fund përfundimisht lidhjes

Botuar nga: InfoKosova

Pas një sërë debatesh dhe keqkuptimesh mes tyre, dyshja Heidi-Romeo kanë marrë vendimin që ti japin fund përfundimisht romancës së tyre në “Big Brother VIP”.

Mes lotësh, çifti konfirmuan ndarjen mbrëmjen e djeshme.

Pjesë nga biseda:

Heidi: Unë do jem e pa dukshme për ty, ta lehtësoj sa më shumë! Ndarje tamam,qëndrim,secili gjërat e veta.

A je i lumtur?

Romeo: Nuk jam dhe këtë telenovel se bëj dot më

Heidi: A je i lumtur të pyeta?

Romeo: Jo pra thashë nuk jam.

Shiko videon:

Të FUNDIT