Web Analytics

E ofenduan në rrjete sociale, Sarah Berisha i kthen përgjigje ndjekëses

Botuar nga: InfoKosova

Sarah Berisha është nder blogeret më të dashura nga publiku, por ka dhe nga ato që nuk e pëlqejnë në atë që ajo bën.

Një rast i tillë ka ndodhur edhe dje, kur asaj i kanë dërguar një koment ofendues.

“Ke flliq ig me foto palidhje të kota dhe rritu pak…”- ka shkruar ndjekësja.

“Por Qendresa ti qenke pak e paqëndrueshme nga e Shtuna në të Hënë”-ia ka kthyer.

Shiko foton:

Të FUNDIT