Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Çifti më i përfolur i momentit nuk është Luiz-Kiara, por…

Tashmë Oltën dhe Luizin do ta shohim në një film.

Ajo çka na ka bërë më shumë kuriozë është roli që do të ketë Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli.

Mësohet se dyshja do të jenë çift.

Gazetari Blendi Salaj zbuloi ditën e sotme disa detaje të reja nga filmi ku këngëtari dhe aktorja do të luajnë.

“Çifti më i madh ose më i rëndësishëm i momentit, mund të mos jetë Luiz-Kiara, por mund të jetë Luiz Olta.

Flitet për një film të mundshëm ku Luizi dhe Olta do të jenë protagonistë të filmit ku ata luajnë një çift ku vjehrra i bën magji nuses që është Olta.

Vjehrrën mund ta luajë Kiara.”- shtoi moderatori./dritare

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu