Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Çiljeta i habit të gjithë në fermë: Djali im lindi me diamant

Çiljeta, një nga pjesëmarrëset në “Ferma VIP”, ka ndarë një histori të mrekullueshme për shtatzëninë dhe lindjen e djallit të saj.

Gjatë një bisede me fermierët e tjerë në ballkon, Çiljeta ka treguar se gjatë shtatzënisë dëgjonte gjithnjë këngën e Rihanna-s, ‘Shine bright like a diamond’, dhe madje edhe natën që do të lindte djalin e saj, kishte vënë re qiellin e mbushur me yje, si një shenjë e veçantë.

Kur Fernando lindi, Çiljeta u habit nga një shenjë e pazakontë në kofshën e tij: një shenjë diamanti.

Ajo e përshkroi këtë si një simbol të jashtëzakonshëm dhe e përshkroi djalin si një diamant që do të shkëlqente.

Edhe sot, shenja diamanti është një pjesë e veçantë e identitetit të Fernando-s, duke sjellë një mrekulli të paharruar në jetën e tyre familjare.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Të fundit