Web Analytics

Dalin pamje nga vendi super-luksoz ku do festojnë ish banoret e Big Brother VIP Albania sonte

Botuar nga: InfoKosova

Big Brother VIP u finalizua mbrëmjen e djeshme pas plot 136 ditësh me fitoren e këngëtarit Luiz Ejlli.

Një natë spektakli me plot emocione, që kulmoi me një martesë zyrtare mes triumfuesit dhe moderatores Kiara Tito në ambientet e Bashkisë Tiranë.

Kështu protagonistët që bënë të mundur realizimin e këtij programi si dhe banorët që mbajtën të mbërthyer para ekranit shqiptarët në këto 4 muaj, do të festojnë sot në restorantin Arka Rooftop tek Kodra e Diellit 2 në Tiranë.

Mësohet se mes qindra ofertave që ka pasur nga restorante të ndryshme në kryeqytet, stafi i Top Channel zgjodhi Arka Rooftop me pamje të mrekullueshme të kryeqytetit dhe kodrave të liqenit. Shiko fotot:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,066FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT