Web Analytics

Dalin pamjet e shumëpritura, shikoni çfarë po ndodh me Kiaren në prapaskenë

Botuar nga: InfoKosova

Shikoni çfarë po ndodh me Kiaren në prapaskenë.

Siç është folur e përfolur këto ditë, dasma e Kiares dhe Luizit duket se do të ndodh vërtet sonte.

Gazetari Ervin Kurti, ka treguar se aktualisht Kiara po bëhet gati për të nusëruar.

Ky, mesa duket do të jetë një moment kuliminant në spektakël.

Po presim! Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,066FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT