Web Analytics

Dalin pamjet, Kiara e mërzitur pranë Luizit në festën që morën pjesë mbrëmë, fansat te shqetesuar

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmë është organizuar një Aftet party për ish banorët e Big Brother pas mbarimitë të lojës ku fitues u shpall Luiz Ejlli.

Të gjithë banorët morën pjesë duke sjellur momente të shumta të festës dhe dukjes së tyre në rrjete sociale.

Por, padyshim më shumë nga të gjithë vëmendje morën cifti Luiz dhe Kiara që u martuan të shtunën në finalen e madhe.

Në një moment shihen duke kaluar cifti derisa Luizi shihet në telefon ndërsa sipas disa komenteve të fansave Kiara duket e mërzitur.

Menjëherë kanë vazhduar komentet duke shpresuar se është vetëm lodhje dhe nuk ka ndonjë krisje mes ciftit./InfoKosova/

Shiko videon dhe foton:

Të FUNDIT