Web Analytics
BallinaSHOWBIZ'Dardha pik nën dardhë’, kaq e bukur qenka nëna e Rita Hazirit

‘Dardha pik nën dardhë’, kaq e bukur qenka nëna e Rita Hazirit

Është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të momentit.

Rita Haziri ka spikatur që në start përpos për muzikën edhe për paraqitjen.

Gjithnjë e kuruar, në respekt të skenës.

Bukurinë, ajk e paska të trashëguar.

Kjo është kuptuar nga fotografia e postuar me rastin e ditëlindjes së nënës së këngëtares.

Ato po duken si shoqe, e jo si nënë e bijë.

Shikoni foton dhe bindeni!

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit