Web Analytics

Dea takon Dorin në dhomën e rrëfimit? Del videoja që nxjerr zbuluar banoren e “BBVA”

Big Brother Vip Albania mbaron neser ku do te mbahet finalja e madhe dhe do te zbulohet fituesi i cmimit te madh prej 100 mije euro.

Por, ende vazhdojne te komentohen shume momente te banoreve brenda shtepise megjithese jemi ne perfundim.

Një video që po qarkullon në rrjet duket se nxjerr zbuluar produksionin e BBV.

Bëhet fjalë për Dean ku para një javë ka thënë se në dhomën e rrëfimit ka takuar Dorin. Kujtojmë që dhe burri i Oltës quhet Dori.

Kaq kanë dashur ndjekësit dhe kanë komentuar situatën duke hedhur dyshime se bëhej fjalë pikërisht për bashkëshortin e ish-banorit. Shiko videon:

Nga rubrika