Web Analytics

Derisa Meritoni nuk po i ndal puthjet me Ilnisen, ja çfarë po bën ish partnerja e tij Egesta

Botuar nga: InfoKosova

Meriton Mjekiqi është një nga banorët më të përfolur të Big Brother Vip Albania 3.

Kjo për shkak të historisë që ka treguar për djalin e tij dhe ndarjen me ish partneren.

Meritoni ka filluar një lidhje brenda shtëpisë së BBVA me Ilnisen ku shpesh shihen në momente intime.

Nga ana tjetër Egesta po e jeton jetën e saj duke mos i interesuar për të tjerët.

Ajo ka publikuar një InstaStory ku shihet se ka dal në Vienë me shoqet e saj në një restaurant me pamje të bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT