Web Analytics

Detaji interesant në vellon e Kiarës që nuk e vërejti askush

Mbrëmë ishte një natë shumë e bukur për Luiz Ejllin dhe Kiara Tito të dy ish banor të Big Brother Vip Albania.

Kiara doli disa javë më parë ndërsa Luizi mbrëmë u shpall fitues duke fituar cmimin e madh prej 100 mijë euro.

Por, para se të shpallet fituesi Luizi dhe Kiara kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Ata janë kurorëzuar nga kryetari i bashkisë Erion Veliaj, ndërsa kanë shkëlqyer të dy.

Por, një detaj që nuk është vërejtur tek velloja e Kiarës është që ka pasur të shkruajtur inicialet e emrit të saj dhe të Luizit, pra ishte vello e personalizuar.

Këtë e ka zbuluar personi ku ajo ka zgjedhur vellon ku tha se është vello e re e vitit 2023 që ende nuk e ka veshur askush këtë model përpos Kiares./InfoKosova/ Shiko videon:

Nga rubrika