Web Analytics

Djali i Gentes është rritur kaq shumë dhe flet kaq bukur shqip (VIDEO)

Në mes të muajit prill, Genta Ismajli shënoi ditëlindjen e parë të binjakëve të saj, Icon dhe Blue Ivy.

Binjakët janë rritur mjaftueshëm sa për të nisur të shqiptojnë të parat fjalë.

Përmes rrjeteve sociale, Genta ka zbuluar se fëmijëve u flet shqip.

Në një video të ndarë sot në rrjetin social Instagram, këngëtarja e pyet djalin se sa e do, dhe ai përgjigjet me ‘Kaq’, duke dashur të tregojë se sa shumë e do nënën e tij.

Kujtojmë se përgjatë kësaj kohe, këngëtarja bashkë me partnerin e saj Ustën, po qëndron me kohë të plotë në Zvicër.

Së fundmi, Genta që po i mungon muzikës, hapi edhe biznesin e saj të ri, një market ushqimor me produkte nga Ballkani dhe Turqia për të qenë sa më pranë diasporës që vepron në Zvicër e që mund të ketë nostalgji për shije të ndryshme nga vendlindja. /Prive

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Nga rubrika