Web Analytics

Etiketim: Genta Ismajli

Genta e poston burrin e saj në këtë gjendje

Genta Ismajli, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur, ajo është një personazh që vazhdimisht prodhon lajm dhe gjithmonë është në qendër të vëmendjes.Ani...

Pas binjakëve vjen një tjetër lajm nga Genta Ismaili

Pak muaj pasi solli në jetë binjakët e saj, Genta Ismaili ka nisur punën për projekte të reja muzikore.Ajo ka ndarë me ndjekësit një...

Genta poston foto me vajzën e saj, e vogla qenka kopja...

Genta Ismajli, vazhdon të jetë një personazh shumë i komentuar i momentit.Ajo ka kohë që nuk ka sjellë këtë këngë të re, pasi iu...

Genta tregon dhomën mahnitëse të binjakëve të saj

Genta Ismajli, vazhdon të jetë një personazh shumë i komentuar i momentit.Ajo ka kohë që nuk ka sjellë këtë këngë të re, pasi iu...

Burri turk po “shkrihet” pas Genta Ismajlit, ky dedikim e konfirmon...

Bashkëshorti i Genta Ismajlit, Usta duket se është dashuruar marrëzisht në këngëtaren kosovare.Kjo konfirmohet edhe në dedikimin e fundit që Usta i ka bërë...

Genta publikon imazhin më të ëmbël të binjakëve, sa shumë janë...

Genta Ismajli, është nënë më e re e show-bizzit.Ajo është bërë nënë për herë të parë muaj më parë, e solli në jetë dy...

Pas lindjes së binjakëve, burri i saj ia bërë këtë dhuratë...

Genta Ismaili, është emër shumë i komentuar në mediat sociale, ajo pak muaj më parë është bërë nënë e dy binjakëve, e për këtë...

Kështu duket Genta Ismajli pas lindjes së binjakëve

Genta Ismajli është krijuesja e shumë hiteve, ajo së fundi është larguar pak nga skena muzikore, për tu përkushtuar për familjen.Këngëtarja muaj më parë...

Foto e ëmbël, kështu kujdeset Tuna për vajzën binjake të Gentes

Genta Ismajli dje  festoi ditëlindjen dhe mori urime të panumërta nga miq, kolegë dhe fansa.Ajo po qëndron tani në Zvicër me partnerin e saj...

Partneri i bënë dedikimin e veçantë Gentës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, feston ditën e sotme (e martë) ditëlindjen, E lindur më 12 prill të vitit 1984 në qytetin e Gjilanit,...

LAJMET MË TË LEXUARA