Web Analytics

“Si janë marrëdhëniet me ish-banorët e BBV?” Luizi zbulon se me cilët prej tyre është takuar

Botuar nga: InfoKosova

Këtë të martë Luiz Ejlli ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” dhe u ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve, thashethemeve dhe ka treguar projektet e reja të tij.

Përveç këtyre Luizi ka treguar edhe marrëdhënien e tij tani me ish-banorët e tjerë të “BBV2”.

”Nuk kam fol me asnjë prej tyre përveç me Kristin që e kam takuar 2, 3 herë , Gent Hazizi më ka marr në tel për një emision, Ronaldo më ka shkruar dhe Kejvina.

Unë e kam thënë që në momentin që i fik dritat e asaj shtëpie çfarë ka ndodhur në atë shtëpi e kam lënë aty”.

Gjithashtu Luizi ka treguar se përveç koncerteve të shumta, datat e të cilave janë të zënë për këtë vit, ka pranuar se do të jetë edhe pjesë e një filmi.

Të FUNDIT