Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
28 C
Pristina

Solli në jetë binjakë, Genta shtatzënë për herë të dytë?

Genta Ismajli ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli rreth angazhimeve momentale dhe projektet e reja.

Por, anash nuk e la as jetën private ku mes tjerash tregoi për ndjesinë kur e mori epitetin ‘Nënë’.

Këngëtarja kosovare ka binjakë, një vajzë dhe një djalë.

A po shtohet familja e tyre edhe me një fëmijë tjetër?

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom/

Shiko videon:

Nga rubrika