Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Publikohet foto e Genta Ismajlit pa fotoshop, dëshpëron me pamjen

Genta Ismajli, një personazh i njohur në skenën muzikore dhe publikun në përgjithësi, ka shkaktuar një reagim të papritur pas publikimit të një fotoje pa përdorur filtër në rrjetet sociale.

Muajt e fundit, Genta është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë dy binjakë, një ngjarje që e ka bërë jetën e saj të pasur me emocione të mëdha.

Lidhja e saj me biznesmenin turk, Ustah, ka qenë shumë në fokus të mediave dhe shpesh herë është kritikuar për romancën e tyre.

Megjithatë, Genta ka vendosur të finalizojë këtë lidhje, duke sjellë në jetë dy fëmijët e saj.

Në rrjetet sociale, Genta është e njohur për postimet e saj të bukur dhe të përpunuar me filtra.

Megjithatë, këtë herë, publikimi i një fotoje pa fotoshop ka shkaktuar zhgënjim tek disa fansa, duke zbuluar një pamje më të natyrshme të këngëtares.

Shiko foton:

Të fundit