Web Analytics

Djali i Jozefina Topallit i ulet në gjunjë gazetares sportive dhe i propozon martesë! (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Modelja dhe moderatorja sportive Cindy Marina së shpejti do të bëhet nuse.

Ajo i ka thënë “Po” propozimit romantik të Genar Topallit, në Portofino.

Cindy ka publikuar videon e ëmbël nga propozimi, ku shihet partneri i saj teksa i ulet në gjunjë.

Këtë ajo e ka shoqëruar me mbishkrimin “Ne” dhe shenjën e infinitit për të treguar se dashuria e tyre është e përjetshme dhe me këngën e Andrea Boccelli, “Love in Portofino”.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cindy Marina (@cindymarinaa)

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT