Web Analytics

Djemtë “lëshojnë” gazra, Erjola habit me reagimin

Botuar nga: InfoKosova

Situatat në shtëpinë e Big Brother Vip 3 nuk kanë të ndalur.

Përveç debateve dhe diskutimeve të shumta banorët krijojnë edhe momente argëtuese më njëri tjetrin.

Momentet në dhomën e gjumit gjatë kohës kur një pjesë e banorëve flenë, janë nga momentet më pikante dhe më argëtuese.

Mbrëmjen e djeshme Juli, Graciano dhe Meritoni kanë krijuar situatë zhurmuese në dhomën e gjumit gjatë kohës kur Erjola flinte, për të provokuar zgjimin e saj.

Në video duken djemtë duke bërë zhurma gazrash dhe të qeshura pafund për të shqetësuar edhe banorët e tjerë në gjumë.

“Dhomë por*acësh” dëgjohet të shprehet Juli duke e pasuar me të qeshura të mëdha.

Gjithashtu në video duket edhe Erjola e cila është zgjuar duke dalë nga dhoma e nervozuar, e megjithatë djemtë nuk ndalonin të qeshurat me zë të lartë dhe zhurmat e tyre.

Shiko videon:

Të FUNDIT