Web Analytics

Donaldi dhe Bora kërcejnë “në” dasmën e Romeos dhe Heidit

Botuar nga: InfoKosova

Në dasma e madhe e organizuar për Heidin dhe Romeon, nuk mungoi Donaldi dhe Bora.

Ata edhe pse në pamundësi të hyjnë brenda në shtëpi, kërcyen bashkë me ta jashtë shtëpisë më të madhe në Shqipëri.

Në videon e publikuar shihet derisa kërcejnë por bashkë me ta edhe është edhe Elgiti.

Kujtojmë që sonte është nata më e lumtur për Romeon dhe Heidin e siç shihet e kanë edhe bekimin e familjes./kosovarja

Shiko videon:

Të FUNDIT